Česká klubovka Original s dřevěnou intarzovanou šachovnicí

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Česká klubovka Original s dřevěnou intarzovanou šachovnicíNení skladem3 499 Kč2 892 Kč bez DPH
Luxusní souprava dřevěných šachů nejvyšší kvality. Vhodná pro náročné hráče a jako exkluzivní turnajová souprava. Splňuje požadavky FIDE a lze použít i na mezinárodní turnaje.
Vzhledem k preciznímu zpracování figurek i šachovnice lze tento komplet použít jako velmi reprezentativní dárek.
Figurky jsou originální české klubovky vyráběné v ČR !!!
Díky dostatečné velikosti a barevnému zvýraznění střelců jsou české klubovky předurčeny jak pro mládež, tak pro veteránské hráče. Součástí dodávky je skládací dřevěná šachovnice s popisem o rozměru 50x50. Lze ji složit na rozměr 50x25x6 a dovnitř lze uložit všechny figurky.
Rozměry: 500x250x60 cm
Velikost krále: 10 cm
Velikost políčka: 5,5x5,5 cm
Barva černých figur: černé
Barva bílých figur: světlé dřevo
Poznámka: Figurky jsou uloženy v látkovém sáčku. Uložení v šachovnici je možné při vyjmutí originálního vkladu, který je vytvarován na menší figurky.